EMSCULPT

EMSCULPT 

Vücut şekillendirme cihazlarının hepsi yağ azaltmaya ya da cildi toparlayıp sıkılaştırmaya yöneliktir. Fazlalıklarınız az ise, fit olmak ve fit yaşamak istiyorsanız ya da karnınızı veya poponuzu şekillendirip daha iyi görünmesini istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey alt yapıyı oluşturmak. Vücudumuzun 3 /1 kas’dan oluşuyor ve mükemmel vücuda kavuşmak için önce kas yapmanız gerekiyor. 

EMSCULPT cihazı kas yapıp hemde yağ yakmaya yardımcı olan tek işlemdir. Ek olarak, EMSCULPT dünyanın ilk cerrahi olmayan popo kaldırma işlemidir. Karın kaslarını çalıştırmakpopo dikleştirmek ve şekillendirmek, fit bir vücuda sahip olmak için EMSCULPT kas yapıyor & yağ yakıyor.

EMSCULPT

EMSCULPT, Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi olmayan işlemdir. Vücut şekilendirme işlemlerinin içinde devrim yaratan en son teknolojik gelişmedir. Tüm teknolojiler yağ azaltmaya odaklı çalışırken EMSCULPT inceltirken kas yaparak yağ yakar ve fit bir görünüme ulaşmanızı sağlar.

EMSCULPT, ilk olarak yağın altındaki kas temelerini oluşturup sağlamlaştırır aynı zamanda kas yoğunluğunun artması ile karın yağının azalmasını sağlar. Aynı anda hem daha ince hem daha atletik bir vücut hatının ortaya çıkmasına yardımcı olur. İkincisi, kalçalara uygulandığında EMSCULPT kişilerde uzun süredir istedikleri daha kalkık, atletik bir popo sağlar. Dünyadaki tek cerrahi olmayan kalça kaldırma işlemidir. EMSCULPT ile popo yağlarını aldırmak ve popo kaldırmak için kişilerin artık ameliyat olmasına gerek yoktur. Kas yoğunluğu artarken şekilli daralmada gerçekleşir.

EMSCULPT, dünyada sadece yağları hedefleyen değil, aynı zamanda kaslarınızıda oluşturan tek işlemdir. Diğer teknolojiler sadece yağları hedef alırlar. Gerçekten harika görünmek için hem yağınızı azaltmanız hem de altta yatan kaslarınızı güçlendirmeniz gerekir. Ayrıca, EMSCULPT bir ısıtma/soğutma prensibine dayanmaz, bu nedenle yanma, yara izi veya şişme riski yoktur.

Diğer teknolojilerin hiçbiri size kasa bağlı kalça kaldırma işlemi sağlayamaz. EMSCULPT tüm kaslarınızı güçlendirerek popo kaldırmaya yönelik yeni bir yaklaşım geliştirmiştir.

EMSCULPT işleminden herkes faydalanabilir. Konsültasyon sırasında, kesin beklentilerinizi sizin için belirli bir uygulama planının hazırlanmasına yardımcı olacak doktorumuzla görüşebilirsiniz.

 

Dr. Songül Bulca © 2018 - 2020
Tüm Hakları Saklıdır